ФІЛІЇ ЛАНДШАФТНОЇ КОМПАНІЇ:        ЧЕРКАСЫ     ОДЕСА
МАЙСТЕРНЯ   САДОВИХ   МИСТЕЦТВ
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ПРИКАРПАТТЯ
Ландшафтный дизайн Ивано-Франковск
Услуги ландшафтных дизайнеров Ивано-Фронковск
Работы ландшафтных дизайнеров в Ивано-Франковске
Стоимость услуг ландшафного дизайнера в Ивано-Франковской области
Контакты ландшафтных дизайнеров в Ивано-Франковской области
 
   
 
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН - ВАРТІСТЬ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Комерційні взаємовідносини клієнта з ландшафтною компанією можна розділити на три основних етапи, кожний з яких оплачується окремо, а саме: етап ландшафтного проектування, етап реалізації ландшафтного проекта та етап обслуговування ( робот з догляду).
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ
Наше знайомство, як правило, починається з вашого дзвінка в офіс Майстерні садових мистецтв, під час якого ми узгоджуємо дату та час виїзду ландшафтного дизайнера на вашу ділянку.

Виїзд умовно платний – у разі укладення договору на проектування клієнт оплачує тільки вартість бензину, необхідного для того, щоб доїхати на ділянку та назад (по Івано-Франківській області – 250-400 гривень).

На об’єкті, дизайнер нашої ландшафтної компанії здійснює виміри ділянки, бере проби ґрунту, фотографує основні зони і т.д., в результаті, озвучує вам повну вартість проекту, після чого передає вам на підпис договір.

Після отримання підписаного вами договору і авансового платежу ми починаємо роботу над проектом, по закінченню якої ми надамо вам:

- Генплан, створений на основі узгодженого з вами у процесі роботи ескізного проекту;
- Дендроплан з асортиментною відомістю рослин;
- Проекти мощення, а також систем автоматичного поливу і ландшафтного освітлення;
- Повні кошториси усіх робіт і матеріалів по проекту;
- Повну інтерактивну 3D візуалізацію ландшафтного проекту де ви зможете прогулятися по майбутньому саду, подивитись яким він буде восени або взимку, побачити яким стануть рослини через 5 або 25 років…

Етап проектування є найважливішим у ландшафтному дизайні. Ландшафтний проект зв'язує у єдине ціле тисячі розрізнених елементів, формуючи майбутній образ саду; захищає замовника від непотрібних фінансових витрат і встановлює чіткі строки. До будь-яких робіт на землі можна приступати тільки маючи на руках готовий ландшафтний проект.
 
РЕАЛІЗАЦІЯ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУ
 
Цей етап - найбільш витратний. Він починається після підписання договору на озеленення. На вашій ділянці починають працювати бригади Майстерні садових мистецтв, якісно та у строк виконуючи роботи, згідно з проектом.

Оплата робіт здійснюється поетапно, згідно умов договору.
Вартість ландшафтних робіт не буде відрізнятись від тієї, що вказана у проекті, вартість ж матеріалів, як правило, прив’язана до курсу долара і залежить від коливань курсу, але спеціалісти нашої ландшафтної компанії завжди зроблять все від них залежне, щоб оптимізувати фінансові витрати клієнта. Результатом другого етапу є прекрасний молодий сад, оснащений усіма необхідними системами.

 
ДОГЛЯД ЗА САДОМ. ВАРТІСТЬ РОБІТ САДІВНИКІВ
 
Догляд за будь-яким садом включає в себе широкий спектр своєчасних робіт. Необхідно регулярно стригти газон, кронувати дерева, оновлювати мульчу, обрізати і пересаджувати рослини, стригти живопліт і боротися з шкідниками. Гарний сад, який доглядають тільки час від часу, може дуже швидко втратити свою привабливість. Ось чому, якщо ви не плануєте присвячувати весь свій вільний час роботі в саду, найкращим рішенням буде запросити професійного садівника.

У ландшафтному проекті ми відразу розраховуємо людино-години садівників, необхідні для підтримки саду в ідеальному стані. На даний момент, вартість восьмигодинного робочого дня професійного садівника складає 500-600 гривень у день. Майстерня садових мистецтв гарантує якість робіт і професійність усіх своїх садівників.