ФІЛІЇ ЛАНДШАФТНОЇ КОМПАНІЇ:        ЧЕРКАСЫ     ОДЕСА
МАЙСТЕРНЯ   САДОВИХ   МИСТЕЦТВ
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ПРИКАРПАТТЯ
 
           
Ландшафтная компания Ивано-Франковская область
Услуги ландшафтного дизайна в Яремче
Портфолио ландшафтных дизайнеров в Ивано-Франковской области
Цены на ландшафтные услуги в Ивано-Франковской  области
Контакты ландшафтных дизайнеров в Ивано-Франковской области
 
ПОРТФОЛІО НАШИХ ЛАНДШАФТНЫХ ДИЗАЙНЕРІВ

В дане портфоліо увійшла лише мала частина ландшафтних проектів Майстерні садових мистецтв, у зв’язку з тим, що не всі наші клієнти дають свою згоду на розміщення фотографій їх ділянок на загальний огляд.

Ми з розумінням і глибокою повагою ставимось до подібних рішень наших клієнтів, зводячи конфіденційність взаємовідносин із замовником у ранг непорушного закону, саме тому в портфоліо нашої ландшафтної компанії попали лише ті роботи наших ландшафтних дизайнерів, згоду на розміщення яких нам вдалося отримати.

 
 
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКИ МАЙСТЕРНІ САДОВИХ МИСТЕЦТВ
Ми пишаємося тим, що крім ландшафтного дизайну, спеціалісти Майстерні садових мистецтв займаються промисловим дизайном та офісним озелененням, прикладними дослідженнями у сферах генетики і селекції, мікроклонального розмноження рослин, гідропоніки та іншими проектами, спрямованими на практичне використання винаходів і відкриттів у природознавчих науках.
 
Більш детально з розробками, дослідними зразками та результатами досліджень у сфері садівництва і ландшафтного дизайну ви можете дізнатися на сторінках блогу ландшафтної компанії.
 
 
Ландшафтные дизайнеры в Одессе